Reklama na facebooku

dlaczego facebook?

Reklamując swoje usługi w sieci, warto zainteresować się reklamą na najpopularniejszym profilu społecznościowym, czyli Facebooku. Konto na tym portalu posiada praktycznie każdy, a większość ludzi, odwiedza go kilka razy dziennie!

location
Lokalizacja
Docieraj do klientów w miejscach, gdzie mieszkają i pracują. Kieruj swoje reklamy na cały kraj, województwo, miasto lub w obrębie Twojej Firmy.
demographic
Demografia
Dzięki reklamie na FB możesz dotrzeć do grupy docelowej Twojej firmy. Wybierz swoich odbiorców poprzez określenie ich wieku, płci oraz języka.
interest
Zainteresowania
Określ zainteresowania ludzi spośród setek kategorii, takich jak muzyka, film, sport, gry, zakupy aby znaleźć potencjalnych klientów Twojej firmy.
behaviors
Zachowania
Sprecyzuj idealnego klienta na podstawie jego zachowań. Rzeczy, które zamierza kupić lub telefonu jakiego używa na co dzień.
location2
Połączenia
Zainteresuj swoją ofertą jeszcze więcej osób. Zaprezentuj swoje usługi i produkty osobom, które lubią Twoją stronę lub aplikację oraz ich znajomym na FB.

gdzie i jak wyswietla sie reklama?

Użytkownicy Facebooka korzystają z niego, aby dowiedzieć się, co nowego słychać u ich przyjaciół, rodziny i osób, o które dbają. Reklamy pojawiają się płynnie zarówno na komputerze, jaki i komórce, obok historii tych ludzi.

telefonreklamy wyświetlane na tablicy głównej na telefonach
tablet
reklamy wyświetlane na tablicy głównej na tabletach
laptopreklamy wyświetlane na tablicy głównej i bocznej na komputerach

ile to kosztuje?
opłaca sie?

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb Klienta. Dobrze prowadzona reklama na Facebooku nie musi być droga. Jeśli jest dobrze prowadzona i optymalizowana staje się istotnym źródłem klientów i stanowi koszt, który można racjonalnie uwzględnić w kosztach ich pozyskania.

Zainteresowany? napisz lub zadzwoń

Skontaktuj się z nami a my stworzymy Ci kampanię dzięki której pozyskasz nowych klientów,
a co za tym idzie zwiększysz swoje zyski.

Zadzwoń